MUC-OFF

MC.21003
MC.21003črnaXL Pošlji povpraševanje

MUC-OFF ROKAVICE D30 RIDER - PUNK

Te kolesarske rokavice D3O® Riders imajo vgrajen D3O® ščitnik za členke, zaradi česar so najboljša izbira za resne kolesarje, ki želijo najboljšo zaščito in zmogljivost.

Te rokavice, izdelane iz materialov vrhunske kakovosti, imajo zračno in vzdržljivo konstrukcijo za maksimalno udobje in oprijem. Ščitnik za členke D3O® absorbira tudi najgroznejše udarce s členki, zagotavlja neprimerljivo zaščito za členke in vam daje samozavest.

Te rokavice, ki nudijo vzdržljiv oprijem in nadzor, so zasnovane tako, da se lahko podate na teren, ne glede na to, kam vas popeljejo vaše terenske avanture.

SESTAVA:

Hrbtna stran: zunanji del - 93 % najlon, 7 % elastan. Notranjost - 100% poliester • Palec: 92% poliester, 8% elastan
Dlan: mikrovlakna, 60 % najlon, 40 % PU • Manšeta: neopren 50 % SBR, 43 % poliester, 7 % elastan
Ščitnik za členke D3O: 100% PU