MUC-OFF

MAZIVO ZA VERIGO MUC-OFF -50 DEGREE

Mazivo Muc-Off -50 Degree Lube je bilo razvito za najbolj hladne dneve v letu. Poskrbi, da vaša veriga teče gladko obenem pa prepreči zmrzovanje členov verige.
Šifra:
MC.980
MPC z DDV:
10,99 €
Dobavni rok

Sorodni izdelki

Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.