Ključavnica Kryptonite Veriga Kryptolok 955 Integrated z vgrajeno ključavnico

Najnižja cena v 30 dneh
KR.000822

KLJUČAVNICA KRYPTONITE VERIGA KRYPTOLOK 955 INTEGRATED Z VGRAJENO KLJUČAVNICO

9 mm debeli kvadratni verižni členi iz izjemno trdega 3t manganovega jekla in ojačana visokozaščitna ključavnica s cilindričnim diskom ščitita pred odpiranjem in vrtanjem. Kaljena zaklepna glava zagotavlja dodatno varnost pred napadi z vzvodom. Novi sistem integriranih verig podjetja Kryptonite zagotavlja še manjšo površino za napade, saj so veriga in njeni členi neposredno povezani s cilindrom ključavnice in niso več zunanji del. Na vremenske vplive odporen najlonski pokrov ščiti kolo pred praskami in omogoča kompaktno zlaganje verige.

LASTNOSTI:

• 9 mm štiristranski verižni členi iz 3T MANGANSKEGA JEKLA
  • Patentirano oblikovanje END LINK DESIGN varuje verigo do utrjenega vijaka in odpravlja kritično ranljivost
  • 2 ergonomska ključa
  • Varnost: 6/10