Mazivo za verigo Muc-Off Wet Lube
MUC-OFF

Mazivo za verigo Muc-Off Wet Lube

Muc-Off Wet Chain Lube mazivo je izjemno vzdržljivo mazivo za verigo, posebej zasnovano za dolge razdalje in mokre ter blatne pogoje.
MC.967
MC.86750 ml 7,99 €
MC.967120 ml
Najnižja cena v 30 dneh

MAZIVO ZA VERIGO MUC-OFF WET LUBE

Muc-Off Wet Chain Lube je izjemno vzdržljivo mazivo za kolesarske verige za dolge razdalje, ki je bilo posebej zasnovano za odlične lastnosti v mokrih ali blatnih razmerah. Naša najsodobnejša formula je pridobljena iz naravnih sestavin in v celoti izdelana iz obnovljivih virov. Mazivo prodre globoko v jedro verižnega člena in zagotavlja dolgotrajno mazanje in popolno zaščito. Vsebuje aditive za ekstremne pritiske, ki prevlečejo vsak del člena in zagotavljajo svilnato gladko menjavo prestav ter izjemno učinkovito pogonsko verigo.

.