Prijavljeni ste kot partner

Novi Bold Linkin

25.01.2022 12:32

Bold Linkin je vrhunec inovacij, osredotočen na tehnične in estetske podrobnosti, s poudarkom na inovacijo in dizajn v kolesarski industriji. Ustvarili so ga strastni kolesarji in je zasnovan za tiste, ki želijo vrhunsko izkušnjo tehnologije in dizajna.

NOVI BOLD LINKIN

KONCEPT

Dolgoletne izkušnje na področju razvoja in izdelave okvirjev nas navdihujejo, da na novo definiramo pravila obstoječih tehnoloških konceptov. Integracija je bila vedno ključna značilnost naših koles in iskanje nekonvencionalnih idej za premikanje meja tehnologije, da bi ustvarili kolesa, ki so zasnovana tako, da izboljšajo izkušnjo voznikov.

S ciljem ustvariti najboljšo kakovost vožnje v kombinaciji s čistim, integriranim dizajnom, smo zavrgli načela klasične zasnove okvirja s polnim vzmetenjem in z integracijo zadnjega vzmetenja na novo definirali tradicionalne sisteme povezav, da bi ustrezali kinematiki in značilnostim vzmetenja našega okvirja.

Progresivna geometrija v kombinaciji z inovativno tehnologijo notranjega vzmetenja prinaša popolno mešanico ravnotežja in nadzora.

Zahvaljujoč tej zasnovi je amortizer nameščen v najnižjem možnem položaju znotraj sprednjega trikotnika.

INTERNAL SUSPENSION TECHNOLOGY

Togost okvirja, nizko težišče in dovršeno delovanje vzmetenja so ključne lastnosti tehnologije ICT. Skrit pred udarci, vodo, umazanijo in drugimi zunanjimi vplivi zadnji amortizer zagotavlja konsistentno in optimalno delovanje ter hkrati dopušča daljše servisne intervale.  ICT vzmetenje kolesu omogoča odlično vodljivost, bolj stabilno ter samozavestno vožnjo na spustih.

IST VIRTUAL PIVOT

Z notranjim nameščenim amortizerjem lahko oblikujemo ultra kompakten sistem povezav za majhno težo in visoko togost. Povezava je neposredno pritrjena na amortizer in nameščena na os znotraj okvirja, kar pomeni, da sistem vzmetenja ni več treba zgraditi okoli okvirja. Zaradi tega je naša povezava krajša od katere koli druge tradicionalne platforme za vzmetenje.

Uporaba zasnove povezave Virtual Pivot izboljša občutek vzmetenja, odzivnost na pedaliranje in zaviranje za maksimalno učinkovitost.

SAVE THE DAY KIT

Koncept integracije vključuje pametno rešitev za shranjevanje orodja znotraj okvirja, ki je zlahka dostopen z odpiranjem pokrova spodnje cevi. Komplet vključuje rezervno zračnico, mini tlačilko, snemalca za pnevmatike, vezne člene verige in večnamensko orodje Syncros MATCHBOX SL-CT.

DOSTOPNOST IN NASTAVITVE ZADNJEGA AMORTIZERJA

Dostop do amortizerja je možen preko pokrova spodnje cevi. To olajša prilagajanje tlaka in dostopa do kabla sistema TracLoc. Nastavitev pravega nagiba se lahko izvede z magnetnim indikatorjem vožnje na zunanji strani. Končni hod je mogoče preveriti tudi na indikatorju vožnje. Udarni vijaki so zlahka dostopni od zunaj. LINKIN je opremljen z amortizerjem Fox Nude 5T ali RockShox Deluxe, ki omogoča 150 mm ali 135 mm hoda zadnjega kolesa in v kombinaciji s sistemom vzmetenja TracLoc.

TRACLOC

TracLoc uravnava sistem zadnjega blažilca. Medtem ko večina sistemov samo poveča kompresijo pri nizki hitrosti, da bi dosegli učinkovitost pedaliranja, vam TracLoc omogoča ne samo spreminjanje kompresije, ampak tudi spreminjanje krivulje vzmeti, ki dinamično spreminja geometrijo kolesa. V načinu Traction blažilnik ni le močnejši, ampak ima dinamično manjši hod. Kolo stoji višje, ohranja strm kot sedeža za vzpone in postane bolj okretno. Poleg tega ima LINKIN še tretji način s popolno blokado za vzpon po najstrmejših poteh na najučinkovitejši možni način.

POTOPNA SEDEŽNA OPORA

Zaradi horizontalne postavitve zadnjega amortizerja je LINKIN kompatibilen s potopnimi sedežnimi oporami dolgimi tudi preko 200 mm.

Iz naše ponudbe

Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.