Prijavljeni ste kot partner

KAKO DELUJE RockShox

12.10.2022 19:45

Vas zanima, kako deluje vzmetenje? Se radi spuščate v potankosti tehnologij ali razstavljate vilice, da razumete, kako se vse ujema?

Preverite, kaj se dogaja znotraj vzmetenja RockShox, ko razčlenjujemo tehnologije in vam pokažemo, kako deluje. Z zbirko vilic in zadnjih amortizerjev za leto 2023, se poglobimo v zgodbo za razvojem, kako so prišli do inovativnih dizajnov in razlago, kaj se v vzmetenju dogaja.

Tehnologija vilic ButterCups

ButterCups vilice so zlata rešitev za tiste visokofrekvenčne vibracije, ki jih čutite v vaših rokah, ko kolesarite po trailih. Spoznajte navdih za razvoj in testiranje ButterCups in kako preprečijo utrujenost vaših rok.

Tehnologija blažilnika Charger 3

Charger 3 je popolnoma nova zver, z največjo nastavljivostjo od vseh blažilnikov, ki smo jih kadar koli naredili. Poglobite se v to, kako smo dosegli resnično neodvisne nastavitve blaženja High Speed Compression (HSC) and Low Speed Compression (LSC) ter vozne lastnosti, ki spreminjajo igro na vaših najljubših kolesarskih poteh.

Tehnologija hidravličnega zadnjega vzmetenja Bottom Out

Hidravlični Bottom Out imenujemo tehnologijo uporabe oljnega blaženja, ki vpliva na »Bottom Out« v zadnjih 20 % hoda amortizerja. Poglobite se v razvoj te tehnologije in kako bo le ta izboljšala vašo izkušnjo vožnje.